poniedziałek, 15 lutego 2016

Cytaty - Luty
Cytat, który znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu tego miesiąca, ma dla mnie szczególne znaczenie. Dlaczego? Ponieważ ten opis przyjaźni pasuje mi idealnie do mojej przyjaźni z Bezimienną, znamy się stosunkowo niedługo, a jednak wiemy o sobie niemal wszystko, znamy się praktycznie na wylot. Miałam i mam wielu przyjaciół, niektórzy byli i odeszli, niektórzy nadal są, ale współtwórczyni tego bloga jest wyjątkowa, bo mogę odpoczywać w cieniu jej duszy. I tutaj zwrot bezpośredni do Bezimiennej: Dziękuję za Twoją przyjaźń! <3
A wy kochani, macie takich przyjaciół, o których możecie powiedzieć, że jesteście pod opieką ich serc i odpoczywacie w cieniu ich duszy? Macie kogoś, do kogo zawsze możecie zadzwonić, nawet w środku nocy i wiecie, że zostaniecie wysłuchani? Kogoś, kto był, jest i będzie? ~Kina 1.
2.
 3.
 4.
 5.
 6.
7.

2 komentarze:

 1. Przyjaźń to absolutnie coś pięknego:) Mam wspaniałą przyjaciółkę, na którą mogę liczyć, powiedzieć o wszystkim, a do tego idealnie się rozumiemy. Obie jesteśmy tak samo dziwne, więc niesamowicie się dogadujemy:)
  Fajne te cytaty, chociaż zastanawia mnie ten o przeznaczeniu. Bo w sumie nie jestem zwolenniczką teorii, że nasz los jest z góry przesądzony, ukształtowany, myślę, że w większości sami decydujemy o swoim życiu. Chociaż kto tam wie, jak to właściwie wygląda;)
  Pozdrawiam ciepło!
  P.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej hej hej :) z przyjemnością pragnę poinformować, że wracam do blogosfery :D
  Reaktywacja http://hogwartmynewschool-drastine.blogspot.com/ już nastąpiła :D
  Zapraszam serdecznie na pierwszy rozdział pt.: "Niech się wstydzi ten, kto widzi" oraz do zakładki "Występują" gdzie przedstawieni są bohaterowie :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Annabeth

  OdpowiedzUsuń